דף התרומות של "מוסדות אור החיים"

דף התרומות של "מוסדות אור החיים"

המרכז העולמי לתודעה יהודית "אור החיים" – הדמיות תלת מימדלתרומה חד פעמית – לחץ כאן


לתרומה בהוראת קבע – לחץ כאן


Standing Order Donation


One Time Donation


ידידים יקרים!

מוסדות "אור החיים" בראשותו של מרן ראש הישיבה, הגאון הרב ראובן אלבז שליט"א, פועלים בכל רחבי הארץ לקירוב לבבות והכרת היהדות לרחוקים ולקרובים כאחד.

מה שהתחיל לפני למעלה מארבעים שנה עם מספר קטן של אנשים, הפך ברבות השנים למפעל אדיר של עשיה, קירוב לבבות, גמילות חסדים, תלמודי תורה, ישיבות, כוללי אברכים, בתי ספר תורניים, שיעורי תורה וחוגי בית ברחבי הארץ – מקרית שמונה ועד אילת.

בנין2

כיום, במרכזה של ירושלים עיה"ק, מתנוסס המרכז העולמי לתורה ולקירוב לבבות, 11 קומות המהוות מגדלור של תורה ותפילה, בו מרוכזות ומנוהלות כל פעילויות מוסדות "אור החיים" ברחבי הארץ והעולם. המפעל האדיר הזה, ממומן ברובו מתרומות של עמך בית ישראל די בכל אתר, ובכך זוכים רבים להפוך ולהיות שותפים נאמנים לדרכו של מרן ראש הישיבה.

כל אחד ואחת מכם יכול/ה להיות שותף/שותפה לדרך, על ידי תרומה בהוראת קבע או בתרומה חד פעמית. הכנסו לדף התרומות, ותרמו בעין יפה, ובעז"ה תוכלו להתברך ע"י מרן ראש הישיבה שליט"א.

בנוסף, בכל תחילת שנה, ישלח לביתכם לוח "המאור", הלוח השנתי על פי זמני ההלכה, של מוסדות "אור החיים", המומלץ בחום על ידי מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל כלוח השנה המדוייק ביותר. כמו כן, בכל שנה בחג הפסח, נשלח אליכם מתנה יחודית בהוצאה ובהפקה מקורית של "המכון להוצאה לאור – אור החיים".

ויהי רצון שתזכו תמיד להיות מן הנותנים, ותזכו לכל מילי דמיטב ותבורכו מפי עליון מאוצר מתנות חינם.

מוסדות "אור החיים".לתרומה חד פעמית – לחץ כאן


לתרומה בהוראת קבע – לחץ כאן


Standing Order Donation


One Time Donation

תגובות 2

  1. מיטל says:

    ליצור קשר
    054-9412404

  2. ל.ש says:

    מה פרטי חשבון בנק?

Add New Playlist